Ceremonie, rituál, obřad

přechod, uvítání, rozloučení, přijetí, odevzdání..

Ať už je název jakýkoliv vždy jde o výjimečnou událost. Pod těmito třemi názvy vnímám akt zakončení staré a přijetí nové formy. 

Okamžiky které se odehrají při tomto předělu mají, velmi silnou energii která má moc ovlivnit další dění na dlouho dopředu. Čím silnější prožitek tím víc se zapíše do našeho vnímání.

Nabízím asistenci při pořádání jakéhokoliv rituálu, obřadu nebo ceremonie. Stačí mi sdělit Váš záměr a představu a společně pak vymyslíme nejlepší možnou variantu uskutečnění.

Nejsem odborník na všechny rituály světa, ale jsem dostatečně vnímavý a vynalézavý abych našel způsob jak udělat tuto událost nezapomenutelnou.

Mám známé a přátele na mnoha úrovních procitnutí, muzikanty, žongléry, herce, zpěváky, umělce, praktikující budhisty, šamany i kněží. Můžeme vytvořit opravdu velkolepou show pro celé rodiny, nebo týmy a stejně tak velmi niterný hluboký ponor do vlastních procesů v minimální počtu zúčastněných.  

Je jedno jestli jde o první cestu do školy, otevření nového koncernu Vašeho podniku, oslova slunovratu, rozloučení s někým kdo odešel ze svojí fyzické podoby v této realitě nebo jen rozloučení z místem na kterém jste strávili část života. Společně vymyslíme jak to udělat silné a hodnotné.


Překvapte mne tématem Vašeho rituálu, napište mi: