Průvodcovství


Vydáš- li se na cestu aniž bys kdy vůbec cestoval, vezmi sebou průvodce.

Vydáš-li se na cestu, aniž bys kdy vůbec cestoval, vezmi s sebou průvodce.

Představte si svoji mysl jako vícevrstvou mapu krajiny. Vydejte se po značených cestách a dojdete ke zřetelným cílům.

Pokud ale dlouho čekáte na značenou cestu a pořád nic, je dobré se na ni přeptat. Provedu vás těmi částmi map a krajin, kam si netroufáte a o kterých možná ani nevíte, že existují. Projdeme jednu vrstvu po druhé až najdeme správný směr. Neznám vaše krajiny, ale dokážu vést vaše kroky přes překážky, ať už se vydáte kamkoliv.

Sdělte mi cíl vaší cesty, pobavme se o důvodech, které vás tam vedou. Načrtněme základní mapu a vydejme se na cestu, směrem, který pro vás bude nejpřirozenější. Kdykoliv ztratíte směr budu na blízku a společně určíme další azimut.

Při této práci používám techniky vycházející z neduální terapie, dechových cvičení, dialogického jednání a intuice.

Pracuji s jednotlivci při individuálních setkáních na místech která jsou energeticky ošetřena. Na vše je dostatek času, vaše sdílení zůstane bezpečně mezi námi dvěma. Odměna za sezení se domlouvá předem.

Provádění probíhá při individuálním setkání. Pracuji na místech, která jsou energeticky ošetřena. Na vše je dostatek času, vaše sdílení zůstane bezpečně mezi námi dvěma. Odměna za sezení se domlouvá předem.

Metoda je vhodná pro každého, kdo se potýká s nespokojeností se stavem svého bytí. Není vhodná pro osoby s diagnostikovanou psychickou poruchou, podstupující medikační léčbu a drogově závislé nebo drogy užívající. Těmto jedincům mohu doporučit jiná, specializovaná pracoviště, kde se podobným záležitostem věnují s plnou odborností a profesionalitou.