Místa a my


Objevit místa, zažít propojení, pocítit jednotu..

Jsou místa, která jsou výjimečná z důvodů historických nebo v kontextu událostí, které se tam odehrávají nebo prostě proto, že je na ně vidět z daleka, nebo je z nich vidět daleko. Tato místa bývají zhusta navštěvována a málokdy je možná je zažít v tichu a jejich přirozenosti.

A pak jsou místa, která jsou výjimečná i přes svou zdánlivou prázdnotu. Vrcholek skály uprostřed lesa, na kterém vám vlají vlasy od země k nebi. A to jsou přesně ta místa, na která se specializuji a která mě zajímají.

Jsem přesvědčený, že každý kus krajiny má takové své místo. Každý les, každá planina či pohoří má kousek plochy, kde se zastavíte, nebo něco zastaví vás, a tam lze pocítit sílu daného místa a skrze ni svoji vlastní.

Provedu vás místy, která jsou blízká mně nebo můžeme společně s vámi objevit místa ve vašem okolí nebo místa, kam vás to táhne.

Pokud občas zajdete do lesa a potýkáte se s pocitem, že "tam nic není", není na co se tam koukat a co tam dělat, dejte tomu ještě šanci. Protože to "NIC" vás v závěru může přivést tomu nejvíc co tam lze zažít! Propojení s jednotou. Ukážu vám jak!


Pojďme se společně naladit na ta nejkrásnější místa této vyjímečné planety, napište mi kam vás to táhne: